קיי דיגיטל - KDIGITAL

פתרונות שיווק דיגיטלי מתקדמים

ניהול תוכן וקידום אורגני / ממומן

טוב אז החלטתם (או שכבר אתם עמוק בפנים) להוציא כסף ולהשקיע בדיגיטל אז עכשיו נשאלת השאלה: באיזו תשתית להשקיע? פייסבוק? גוגל? אינסטגראם? פינטרסט? ממומן? אורגני? ניוזלטר? SMS? אולי OUTBRAIN ואולי גם TABOOLA בקיצור, חזרתם לאותה נקודה בה אתם מבינים שאתם לא מבינים (בדרך כלל…)
באופן עקרוני, דעו לכם שאתם בסדר כי אין באמת תשובה לשאלה הזו (הכוונה אין תשובה ברורה מ DAY ONE) . זה משתנה בהתאם לתחום העיסוק שלכם, לקהלים אליהם אתם מפנים את הקמפיין, לאזורי פעילות, בארץ, בחו"ל, לתקופות השונות (חגים, חופשות, חזרת לבית הספר וכו) וגם ועוד הרבה מאוד פרמטרים.
ניתן לכם בכל זאת אינדיקציה וטיפ…ככה..שלא תגידו 🙂

רימרקטינג

גוגל

גוגל עשויה להביא לכם פחות לידים / ביקורים באתר וכו אבל לרוב, כל פניה תהיה די איכותית והסיבה היא שבגוגל, הלקוח הוא זה שמחפש את המוצר / השירות שלכם כך שמדובר בליד "חם"

ולכן, חשוב מאוד להכין דף נחיתה, מלל, נראות שהם קולעים ממש למילות החיפוש כך תקבלו הרבה יותר לידים איכותיים ותגברו על המתחרים.

פייסבוק

הפרסום בפייסבוק הוא די "פסיבי" ולמרות שאיפיינו את קהל היעד וצבענו אותו בכל הכלים שפייסבוק מעניק לנו (ויש המון), בסוף, הפרסום מגיע לאנשים שלא חיפשו אתכם אלא עשויים להיות מעוניינים במה שאתם מציעים...

העיקר - מצפון נקי

אם אתם לא מתכוונים להשקיע אלא להשתיק את המצפון שלכם, אל תכנסו לקידום דיגיטלי! גם כאן זה מורכב בהרבה מאוד פרמטרים (ותק של אתר, עד כמה המותג כבר מוכר, האם יש נכסים דיגיטליים קודמים ועוד).

הצלחה וקבלת פידבקים יכולה לקחת חודשים רבים ואתם חייבים להיעזר בסבלנות. אם הקמפיינר שלכם עושה את העבודה בצורה נכונה אז גם הקהלים שהגיבו רק עדיין לא הפכו ללקוחות בפועל, יגיע הזמן ותמצאו אותם בפינה...עוד חודש, עוד שלושה חודשים...ככה זה עובד! ניתן תמיד לחזור אליהם ברימרקטינג ופעולות נוספות.

אפליקציה לאייפון או אנדרואיד?

הסמארטפונים בארץ הם רובם ככולם מסוג אייפון או אנדרואיד. בשנים האחרונות אנו רואים מגמת עליה של מכשירי אנדרואיד... הסיבה מאוד פשוטה...כהרגלה, חברת אפל קנאית מאוד למוצרים ותשתיות שלה ולא מוכנה לחלוק כך שתשתית האפ סטור מתאימה אך ורק ומכשירי אייפון ואייפד מה שהופך בדרך כלל, את האפליקציות ליותר "מקצועיות" באייפונים. לעמות זאת, תשתית האנדרואיד השייכת לגוגל, מאפשרת גישה לעשרות של חברות המתממשקות אליה ולכן יש לנו ריבוי הורדות באנדרואיד (כ-פי 5 מאייפון).

ההמלצה שלנו היא כמובן לפתח אפליקציה לשתי התשתיות אבל אם התקציב שלכם לא מאפשר, ניתן ועדיף לבנות אפליקציה לאנדרואיד עם תוסף HTML5 כדי שמחזיקי אייפונים יוכלו גם הם לראות את רוב התכנים שלכם. בהצלחה!

בא לכם יותר? דברו איתנו, נשמח לעזור!

דילוג לתוכן