אפליקציות - קיי דיגיטל

בניית אפליקציות לתחום המסחרי והציבורי. האפליקציות נבנות מתוך מגוון רחב של מודולים המותאמים לעסק שלכם ותוך הקפדה על עיצוב וסגנון ייחודי ואישי.

אפליקציה מחסני חשמל
אפליקציה לשכת עורכי הדין

בניית אפליקציה מבוססת מודולים או פיתוח מאפס?

המודולים שלנו מתאימים לרשתות המובילות וגם לעסקים בינוניים וקטנים! בניית אפליקציות מתוך מודולים חוסך לכם זמן המתנה ממושך וכסף רב כדי להגיע לתוצאה כמעט זהה לזו שתרכשו דרך פיתוח אישי! להלן חלק מהמודולים שאנו מציעים לכם: יצירת קשר בלחיצת כפתור, ניווט מבוסס מיקום ומפנה למפת הנייד, שליחת מייל, קישורים לווב, קטלוג מוצרים / שירותים, קופונים / מבצעים, טפסים הניתנים להרכיב מתוך מגוון שדות לבחירה, מודול מוזיקה, וידאו, גלריית תמונות, קיו אר קופון, כרטיסיית צבירת נקודות, שיתוף חברים ועוד מודולים רבים.

ניתן כמובן, לפתח עבורכם אפליקציה בהתאם לדרישות ספציפיות לאחר אפיון מקצועי המותאם נטו לצרכים שלכם. לאחר בניית האפליקציה אנו מציגים בפניכם הדמייה ראשונית לצורך הגהות. לאחר התיקונים אנו שולחים את האפליקציה לקידוד בהתאם לדרישות השונות של תשתיות ההורדה (אפל וגוגל). לאחר אישור האפליקציות באפ סטור ובגוגל פליי, אנו בונים עבורכם קיו אר קוד להורדת האפליקציה בסריקה. בסיום העבודה, אנו בונים עבורכם מערכת ADMIN ידידותית לתפעול השותף והכוללת הדרכה וטיפים שיעזרו לכם בשיווק האפליקציה!

למה לבנות אפליקציה?

בעשור האחרון שיטות השיווק השתנו ונכון להיום, עסקים גדולים כקטנים, משקיעים יותר ויותר במדיה הדיגיטלית. המידה הנ"ל כוללת מספר רב של ערוצים: אתרים, פייסבוק, טוויטר, יו טיוב, אינסטגרם וכמובן…אפליקציות לסמארטפון (אייפון ואנדרואיד בעיקר).

השקעה באפליקציה הפכה להיות צעד נבון כי רוב הלקוחות שלנו מחזיקים מכשיר כזה בקרבת יד! מבחינתכם, חשוב לכם להיות במקום הכי קרוב ללקוחות שלכם!

בניית אפליקציה נותנת לכם מענה תדמיתי, שיווקי ושירותי!

במקרים רבים האפליקציה החליפה את מועדון הלקוחות המיושן והיקר! אין צורך יותר בכרטיסים, בתשלום למערכת ניהול לקוחות, בתשלום לחברות שליחת הודעות ועוד… בניית אפליקציה מאפשרת לכם לקבל את כל החבילה הזאת בפלטפורמה אחת!

 

אפליקציה למי?

פיתוח אפליקציה לתחום המסחרי והציבורי מתאים כמעט לכל גוף אשר מעוניין בבניית מועדון דיגיטלי, תקשורת רציפה וזמינה עם הלקוחות / חברים, העלאת מבצעים זמניים בלחיצת כפתור ולזמן מוגבל (אפשר לאותו יום ואפילו לשעות בודדות), יצירת כרטיסיית נאמנות אשר תהפוך לקוח מזדמן ללקוח קבוע ועוד מלא פיצ'רים קיימים ואחרים בפיתוח.

אז לא משנה את יש לכם מסעדה, רשת אופנה / מזון או שאתם דמות ציבורית, גוף מוסדי, עמותה או ארגון, בניית אפליקציה תחסוך לכם הרבה מאוד כסף בתקשורת מול הלקוחות ותקצר לכם משמעותית את צירוף הלקוחות / חברים למועדון שלכם!

אפליקציה או אתר מותאם?

שאלה שחוזרת די הרבה…לידיעתכם, השירות היחידי שאנו מקבלים בבניית אתר מותאם הוא "הנוחות" (גם כאן לא תמיד) בגלישה דרך טלפון נייד…זהו!…עדיין הלקוח הסופי נדרש לבצע פעולות רבות כדי להגיע אליכם (אם בכלל הוא יזכור אתכם). בניית אפליקציות מאפשרת לכם לא רק תצוגה ויזואלית מושלמת בגלישה דרך הנייד אלא נותנת לכם אפשרויות נוספות חיוניות בשיווק העסק. נתחיל באייקון שלכם על מסך הנייד המזכיר ללקוח על קיומכם באופן קבוע, קליק אחד על האייקון מספיק כדי להגיע אליכם בכל רגע, כל מורידי האפליקציה נכנסים למאגר (לא שמי) אליו אתם יכולים לדוור הודעות PUSH, אין צורך בקידום או קמפיין אד וורדז כדי להיות תמיד זמין!

אפליקציה לאייפון או לאנדרואיד?

למעלה מ 90% מבעלי הסמארטפונים מחזיקים במכשירים מסוג אייפון או אנדרואיד. בפועל, סביר להניח שיהיו לכם הרבה יותר הורדות באנדרואיד והסיבה מאוד פשוטה… תשתית הורדת האפליקציות של אפל (אפ סטור) מתאימה אך ורק לבעלי אייפונים…זה יפה אבל די מגביל! חנות האפליקציות של גוגל (פליי סטור) מתאימה לכמעט כל שאר החברות…סאמסונג, נקסוס, מוטורולה, סוני אריקסון, LG, HTC ועוד. ריבוי החברות מביא לכמות גדולה יותר של משתמשים ושל הורדות. עם כל זה, אנו ממליצים לכם פיתוח אפליקציות לשתי התשתיות.

 

למה יורידו את האפליקציה שלי?

אל תתבלבלו, אנשים לא מורידים סתם אפליקציות ועצם העובדה שבניתם אחת לא אומר שיורידו אותה. יש מספר רב של פרמטרים בבניית אפליקציות ולא ניתן לפרט את כולם אבל ברמה של כותרות נוכל לתת לכם את העיקר.

יורידו את האפליקציה שלכם רק אנשים המעוניינים לקבל מכם מידע, הטבות, רעיונות, טיפים, מאמרים, מתנות וכדומה. ליוסי מתל אביב אין עניין להוריד את אפליקציית "פיצה באר שבע"! אבל ליאור מבאר שבע יכול להיות לקוח פוטנציאלי…אם תהיה לו סיבה להוריד אותה…הטבה בלעדית למוריד האפליקציה, מתכונים, אם הוא לקוח קבוע אז חיוג בקליק ודאי יקל עליו, אם אתם מפרסמים מבצעים מידי חודש אז יהיה לו גם עניין לעקוב אחריכם.

יש עוד הרבה מה לדבר על נושא ונשמח להרחיב יותר אם יהיה רלוונטי.

איך משווקים אפליקציה?

יש דרכים רבות לשווק אפליקציה וגם כאן הנושא מורכב אבל ניתן לכם מספר רעיונות!

נתחיל בזה שמדיה דיגיטלית מפרסמים בדיגיטל! באתר שלכם, בדף הפייסבוק עם קצת השקעה בממומן אבל עיקר הפעילות נעשת מתוך המועדון הקיים שלכם…שליחת SMS עם לינק להורדה לכל המאגר שלכם, הצבת שלט בעסק עצמו, שיתוף חברים דרך האפליקציה ולא לשכוח את הכי חשוב…מדיה דיגיטלית היא ויראלית…תקפידו שכל לקוח, חבר, מכר, משפחה וכו' יורידו את האפליקציה וישתפו…רק כך תגיעו לכמות מכובדת בזמן קצר!

אפליקציה מחסני השוק

בניית אפליקציה או פיתוח אפליקציה מאפשר לכם להיות הכי זמינים והכי נגישים בכל רגע!

דילוג לתוכן