עו"ד שי פרטוש

משרד עורכי דין וגישור

פתחו את הקישור דרך הנייד כדי לראות תצוגה יעודית ושונה

הרצל 21, פתח תקווה

פקס: 072-2222257

1 %
מקצועיות
1 %
שאיפה להצלחה
1 %
ליווי ושירות

עו"ד שי פרטוש, מייסד משרד עורכי דין בפתח תקווה, נחשב בין המובילים בתחום התכנון, הבנייה והמקרקעין. המשרד צבר מוניטין מקצועי מכובד, ידע רב וניסיון עשיר בייצוג לקוחות פרטיים לצד יזמים ולקוחות העסקיים. צוות המשרד מאמין בראייה מקצועית רחבה ומעמיקה, חשיבה, תכנון, בניית אסטרטגיה נכונה ובשיתוף פעולה עם לקוחותיו לאורך כל הדרך. כל זאת מתוך השאיפה התמידית להצלחה בכל תיק ותיק, באמצעות פיקוחת ומעורבותו המקצועית של עו"ד שי פרטוש.

עו"ד שי פרטוש בוגר מכללת שערי משפט. במסגרת לימודיו שימש עו"ד פרטוש כיו"ר מועדון הדיבייט של מכללת שערי משפט. כמו כן, עו"ד פרטוש סיים בהצלחה קורס גישור. כמגשר, מיישם עו"ד פרטוש בעבודתו את הידע והכלים שרכש לשם קידום האינטרסים של לקוחותיו לפי מידת הצורך, תוך הקפדה על שמירת זכויותיהם ועל מיקסום הרווח.

משרד עורכי דין פרטוש חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. במשרד פועלים צוות עורכי דין המעניקים ליווי משפטי מקצועי שניתן מתוך הכרות מעמיקה עם הלקוח, האופן בו הוא פועל ובתיאום מלא עם פעילותו העסקית. ליווי זה נעשה תוך עדכון שוטף בנעשה ובמציאת פתרונות מקצועיים ויצירתיים עבור כל לקוח.

משרד עורכי דין פרטוש מתחייב לספק ללקוחותיו מעטפת ביטחון אישית ומקצועית, לפעול תמיד ביושרה, הגינות ונאמנות מלאה תוך העמדת טובת הלקוח בראש מעיינינו. העבודה במשרד מבוססת על חזון המשרד אשר מהווה עבורנו את אבני היסוד להענקת שירות משפטי מקסימאלי.

תחומי התמחות:

  • מקרקעין: ליווי משפטי לרוכשים ומוכרים של נכסי נדל"ן, עסקאות מכר, טיפול מתמשך בהשבחת ופיתוח של נדל"ן מניב, עסקאות בנייה ועסקאות קומבינציה מורכבות של מתחמי בנייה למגורים בהיקפים גדולים.
  • תכנון ובנייה: טיפול בקידומה של תב"ע, השבחת קרקעות, הגשת התנגדויות כנגד גורמים עסקיים או פרטיים והתגוננות בפני התנגדויות המוגשות כנגד תוכניות.
  • פינוי בינוי ותמ"א 38: ליווי בעלי דירות, יזמים וקבלנים בפרויקטים.
  • צוואות וירושות: עריכת צוואות, הנחיות וייעוץ לביצוע בפועל של צווי הירושה על פי חוק הירושה.
  • מסחרי: עסקאות מסחריות, ליווי עסקים, פתיחת עסקים ושותפויות.
  • הוצאה לפועל: נקיטת הליכים מבצעיים, הליכים לביצוע פסקי הדין/משכונים ומשכנתאות/פינויים (מנכסים) ועוד.
  • דיני עבודה
  • גישור ובוררות
  • סוגיות חוקתיות ומנהליות

הרצל 21, פתח תקווה

טל: 072-2222256 – פקס: 072-2222257

פניה בטופס

דילוג לתוכן